Romanse w Cyberpunk 2077 – takie tam #1

Cyberpunk to pierwszoosobowa gra RPG z otwartym światem, która jest rozszerzona o elementy FPS. Za produkcję odpowiedzialne jest polskie studio CR Projekt RED, który przygotowało również cykl Wiedźmina.

Romans z Judy Alvarez

W Cyberpunk romanse są dostępne z wybranymi postaciami. Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne ograniczenia, a kluczowym jest płeć bohatera. Judy interesuje się tylko kobietami, choć początkowo twórcy dopuszczali też inne możliwości. Aktualizacja do gry naprawiła błędy i niedociągnięcia, które występowały w pierwotnej wersji. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Judy Alvarez miała też mieć opcję romansu również dla męskich postaci. Niezwykle popularną grą w ostatnich latach jest Cyberpunk romanse są kluczową częścią fabuły. Kerry Eurodyne to obok Judy Alvarez jedna z ważniejszych postaci. Jest dla niej przeznaczona duża ilość czasu ekranowego. Do opcji romansu potrzebna jest modyfikacja Cyber Engine Tweaks, która umożliwia odpalenie konsoli podczas gry i wpisanie tam specjalnej komendy. Komendę można bez większych problemów znaleźć w internecie, dlatego raczej każdy ma do niej dostęp.

Romanse w Cyberpunk

W Cyberpunk 2077 można spotkać różnorodne postaci. Niektóre mają dużą chęć na romansowanie z głównym bohaterem. Osoby, z którymi można nawiązać romans lub uprawiać seks to: Meredith Stout, Panam Pelmer, Kerry Eurodyne, Alt Cunningham oraz Judy Alvarez. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każda postać ma inne preferencje seksualne, które są niestety narzucone odgórnie. Dlatego w ramach pojedynczej gry nie można nawiązać romansu ze wszystkimi osobami. Grając kobietą można nawiązać maksymalnie 2 romanse, natomiast w przypadku mężczyzn są to trzy romanse. Budowę ciała bohatera wybierasz na samym początku kreatora. Czasami mimo wielu starań nie udaje się doprowadzić do romansu z daną postacią. W takiej sytuacji warto się zastanowić, czy nie gramy może postacią o złej budowie ciała lub mało atrakcyjnym tonie głosu. Należy mieć na uwadze, że w grze można także skorzystać z usług prostytutek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *