Polskie serwery Rust – takie tam #2

Polskie serwery Rust cieszą się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Rust to niezwykle kontrowersyjna gra, która zachwyca swoją grywalnością.

Serwery Rust

Osoby, które planują zacząć rozgrywkę z pewnością się zastanawiają gdzie znaleźć polskie serwery Rust. W drużynie może być maksymalnie 5 graczy, ale w zależności od serwera parametry mogą się różnić. Jedynym celem gry Rust jest przetrwanie. Dlatego trzeba się upewnić, że robisz to dobrze i dopiero potem zacząć działać. W czasie rozgrywki postać może potrzebować jedzenia i picia. Ważne jest, żebyś to wszystko mu zapewnił oraz ochronił swojego bohatera przed hipotermią. Cechą charakterystyczną Rust jest otwarty oraz rozległy świat. Gracz musi zapewnić dostęp do wody pitnej oraz wyżywienie swojej postaci. Jest to gra typu MMO, więc bohater na swojej drodze może spotkać nie tylko innych graczy, ale również niezależne postaci. Celem innych graczy również jest przetrwanie w tym niezbyt przyjaznym środowisku. Większość z nich traktuj jako konkurencję oraz bezpośrednie zagrożenie. Są to twoi przeciwnicy, którzy także walczą o zwierzynę oraz terytorium. Polskie serwery Rust są jednymi z największych na świecie.

Rozgrywka w Rust

Mogą się zdarzyć potyczki między graczami i wtedy wygrany zgarnia wszystkie przedmioty. Należy jednak mieć na uwadze, że nie każde spotkanie może się zakończyć pojedynkiem. Główny bohater może również nawiązać przyjaźń lub sojusz z inną postacią. Działając w ten sposób można się dodatkowo zabezpieczyć i sprawić sobie dodatkową ochronę. Oprócz tego pojawi się możliwość tworzenia miast i osad. Na samym początku główny bohater posiada tylko pochodnię oraz kamień. Głód jest odczuwalny od samego początku, tak samo jak niska temperatura, dlatego trzeba szybko zapewnić postaci odzież oraz pożywienie. W tym celu należy jak najszybciej znaleźć jakieś schronienie. Produkcja jest osadzona w klimacie postapokaliptycznym. W czasie podróży można natrafić na konstrukcje, które są pozostałościami po dawnych cywilizacjach. Gracz musi nie tylko uważać na innych graczy, ale również na dzikie zwierzęta oraz warunki pogodowe. W tym miejscu powinna być lista serwerów:
– https://rust-servers.net/country/poland/
– https://lista-serwerow.emecz.pl/serwery/rust

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *