Elden Ring jak szybko zdobyć runy

Elden Ring to gra RPG opracowana przez studia FromSoftware i Hidetaka Miyazaki, a wydana przez Bandai Namco Entertainment. W grze możesz zdobywać różne rodzaje run, które mogą pomóc Ci w walce lub zwiększyć Twoje umiejętności.

Aby szybko zdobyć runy w grze Elden Ring, możesz:

  1. Polować na potwory – niektóre potwory w grze dropią specjalne runy, więc polowanie na nie może być skutecznym sposobem na ich zdobycie.
  2. Odkrywać skrzynki z runami – w grze znajdziesz skrzynki z runami, które zawierają różne rodzaje run. Odkrywanie tych skrzynek może być skutecznym sposobem na ich zdobycie.
  3. Handel z NPC – niektóre NPC (non-player characters, czyli postaci niezależne) w grze oferują runy w zamian za inne przedmioty lub walutę. Możesz skorzystać z tej opcji, aby szybko zdobyć potrzebne Ci runy.
  4. Grinding – jeśli brakuje Ci run, możesz poświęcić trochę więcej czasu na grindowanie, czyli powtarzanie pewnych sekcji gry w celu zdobycia większej ilości run lub innych przedmiotów.
  5. Farmienie na ptaku – wystarczy, że zaczniesz quest dla Varre White Mask i zakupisz sobie łuk z dużą liczbą strzał. Jak to zrobić załączam wideo:

Pamiętaj, że zdobywanie run w grze Elden Ring może wymagać trochę czasu i cierpliwości. Ważne jest, aby zawsze zwracać uwagę na to, co dzieje się w grze, ponieważ możesz niechcący przeoczyć ważne przedmioty lub runy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *