Dark Souls 3 zakończenia – opis

W Dark Souls 3 zakończenia mamy cztery oraz trzy osiągnięcia do odblokowania. W przypadku zakończenia drugie oraz trzeciego zdobywamy te same osiągnięcie z powodu tego, że nie różnią się od siebie za bardzo. Trzeba również wspomnieć o tym, że w Dark Souls 3 zakończenia odnoszą się do wydarzeń, które występują przed oraz po ostatniej walce z bossem, oraz przed rozpoczęciem Nowej Gry+.

Dark Souls 3 zakończenia – Link The First Flame

Zabił bossa Duszę pogorzelisk – jest ostatnim bossem w Dark Souls jest on połączeniem kilku wcześniejszych bossów z paletą różnych zaklęć oraz ruchów w pierwszej fazie opierających się o tzw. Dark Dialectis.

Do pomocy możesz wezwać Yurie z Londoru, aby pomogła Tobie w walce o ile wcześniej zrobiłeś misję w grobowcu Darkmoon i o ile Youria nie jest wrogo nastawiona.

https://www.youtube.com/watch?v=trGDPlcnrfA

Dark Souls 3 zakończenie numer 2 – The End of Fire

W pierwszej kolejności musisz wybrać na Zapomniane Groby by pokonać Czempiona Gundyra. Następnie należy wejść do ciemnej Kapliczki zjednoczenia by pozyskać Oczy strażniczki znajdujące się za ścianą, którą trzeba zniszczyć.

Po znalezieniu oczu, wróc do kapliczki zjednoczenia by oddać znalezione oczy Strażniczce Ognia – (pamiętaj by w dialogu wybrać na końcu opcję TAK). Po wszystkim pokonaj Duszę Pogorzelisk ale nie zapalaj ogniska. Obok tego ogniska znajdziesz znak przywołania Strażniczki Ognia. W następnej kolejności obejrzyj film do końca – (nie atakuj strażniczki).

Dark Souls 3 zakończenie numer 3 – The End of Fire 2.0

Zrób wszystko tak samo jak w poprzednim kroku jednak, w ostatnim momencie z strażniczką podczas filmiku zaatakuj ją.

Dark Souls 3 zakończenie numer 4 – Usurpation of Fire

W tym kroku będziemy musieli trochę się wysilić.

W pierwszej kolejności musisz się upewnić, że wykonałeś się wszystkie zadania dla Anri, Youri oraz Yoela. Na samym początku odszukaj Yoel’a w osadzie nieumarłych – powinien znajdować się niedaleko bramy wejścia do osady.

Musisz otrzymać pięć Mrocznych pieczęci przed zabiciem Stróża Otchłani. Pamiętaj, że nie możesz w tym momencie skorzystać z Strażniczki Ognia i Mrocznych pieczęci.

Następnie znajdź Anri i Horace’a w ofiarnej drodze i porozmawiaj z nimi. Po zabiciu Biskupów Głębin będziesz musiał to ponowić jednak tym razem w Kapliczce Zjednoczenia.

Następny krok to znalezienie w Carthuskich Katakubmach, nie wspominając o Horace’ym. W Carthuskich katakumbach zrzucisz na dół drewniany most by dostać się nim do Niegasnącego Jeziora. Znajdziesz w nim Horace’go po czym go zabij nie mówiąc o tym Anri.

Następnie znajdź Anri w Irithyll przy ognisku kościoła Yorshki. Porozmawiaj z nią nie zabijając pielgrzyma skrytobójcy, który znajduję się pomiędzy posągami.

Po zabiciu Pontyfika Sulyvahna wybierz się do kapliczki zjednoczenia – tam będzie czekać na Ciebie Yuria – poinformuje Ciebie o słudze czekającym w świątyni.

Jedno z ostatnich zdań to w Irithyll musisz kierować się do Anor Lando znajdzie się tam przejście prowadzące do świątyni (za fałszywą statuetką). Musisz zabrać miecz od sługi przed zejściem, by następnie użyć go przy ołtarzu ciała Anri.

Na końcu wróć d Kapliczki Zjednoczenia, porozmawiaj z Yurią, pokonaj Duszę Pogorzelisk i zapal ognisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *